Mobil Pazarlama

Mobil Pazarlama

Mobil Pazarlama, daha fazla yeni müşteri kazanmanıza yardımcı olan en son teknolojidir – daha sık, daha fazla para harcayan müşteriler! Bağlanmak, iletişim kurmak ve müşterilerin kapıdan tekrar tekrar gelmelerini sağlamak için başarılı bir mobil pazarlama kampanyası başlatmanıza yardımcı olabiliriz.

MOBİL SERVİSLERİMİZ

Online pazarlama, pazarlamanın en popüler yöntemlerinden biri olarak kabul edilir. Ancak çok sayıda mobil kullanıcı, bir çevrimiçi pazarlama kampanyasının potansiyelini küçültüyor. Cep telefonu kullanıcılarının sayısı daha fazla olduğundan, bir mobil pazarlama kampanyasının etkinliği ve nihai başarısı, günümüzde çok popüler bir pazarlama yöntemi olan bir çevrimiçi pazarlama kampanyasından bekleyebileceğinizden daha güçlü olacaktır.

Mobil Uygulama Geliştirme

Duyarlı tasarım, HTML5 ve CSS3 kullanan elde taşınır cihazlardaki web uygulamalarınız için kesintisiz bir deneyim oluşturmanıza yardımcı oluyoruz.

Mobil Web Sitesi

Bir tam hizmet ajansı olarak, çeşitli mobil web hizmetleri sunuyoruz. Buna mobil tasarım, strateji ve uygulama geliştirme dahildir.

SMS Pazarlama

İşletmeniz için tasarlanmış Kurumsal SMS Pazarlama Platformumuz, pazarlamacının müşterileri hareket halindeyken anında etkileşimde bulunmasına olanak tanır.

Ne Yapıyoruz?

Bir Tasarımcı O, Türkiye’nin önde gelen birçok markasına güvenilir bir mobil pazarlama ortağıdır. Müşterilerimiz, mobil teknolojimizin, tercih yönetimi ve zengin analiz platformunun gücünü açığa çıkaran stratejik hizmetlerimiz hakkında sürekli bilgi sahibidir. Tüm yaşam döngüsü boyunca mükemmel müşteri deneyimi yaratmak için çok kanallı yeteneklerimizi SMS, MMS, mobil web, ses ve e-postayla kullanın.

Mobil pazarlama hizmetlerimiz

  • Mobil Web Siteleri
  • SMS Pazarlama
  • Mobil Arama Kampanyaları
  • Mobil Ticaret
  • Mobil Uygulama Geliştirme
  • Mobil Pazarlama ekran kampanyaları

Vakit Kaybetmeyin

Hedeflerinize ulaşmanız ve işinizi büyütmeniz için size yardımcı olacağız.