E-Ticaret

E-ticaret pazarlaması, çevrimiçi alışveriş yapan kişilerin bir e-ticaret web sitesine yönlendirilmesi ve bunları çevrimiçi ürün veya hizmetleri satın almaya ikna etmesidir. Başarılı bir e-ticaret pazarlama ekibinin, arama motoru optimizasyonunda, tıklama başı ödeme pazarlamasında, sosyal medya pazarlamasında ve görüntülü reklamcılığa ilişkin uzmanlığa sahip olması, arama sonuçlarının üst kısmına erişmelidir.

E-TİCARET HİZMETLERİMİZ

ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU

SEO girişimlerinizi aşırı yüklemenize yardımcı olabilir ve yüksek ROI sağlayan e-ticaret SEO kampanyalarını planlar veya uygularız.

TIKLAMA BAŞINA ÖDEME

Mağazanız için özel olarak tasarlanmış özel bir PPC stratejisiyle e-ticaret mağazanıza kalifiye ve hedefli alışveriş yapan kişileri getirin.

SOSYAL MEDYA OPTİMİZASYONU

Sosyal medya optimizasyon hizmetlerimize Facebook, Twitter, LinkedIn, Google+ vb. Gibi çeşitli büyük sosyal medya ağları dahildir.

Arama motoru optimizasyonu

Arama motoru optimizasyonu, daha iyi SEO olarak bilinen, e-ticaretpazarlamacılığının en kritik bölümlerinden biridir. Web sitenizdeki belirli anahtar kelimelerin örneklerini analiz eden özel algoritmalara dayanmaktadır. Kullanıcılar İnternet gibi Google gibi arama motorları aracılığıyla gezindiklerinden bu sonuçlar, web sitenizin başarısında büyük bir rol oynamaktadır. İyi bir SEO kampanyası e-ticaret web sitenizi Google sıralamasında en üst sıraya yerleştirebilir.

Tıklama başına ödeme

Tıklama başına ödeme reklamcılık, anahtar kelimelere dayandığı için SEO’ya benzer şekilde çalışır. Bununla birlikte, arama motoru optimizasyonu organik olarak (bir pazarlama firması bunun için ödeme yapmak zorunda olmadığı anlamına gelir) çalışırken, PPC sonuçları Google’daki sarı kutuda görünen sonuçlardır.

Sosyal Medya Pazarlama

Sosyal medya pazarlaması, e-ticaret web siteleri için çok önemli olabilir. Etkili bir Facebook işletme sayfasını yaratarak ve potansiyel müşterileri, özel teklifler ve indirimlerle sayfanızı ‘beğenmeye’ davet ederek, yalnızca ağ üzerinden ölçülemez kelime-kelime reklamı edinmekle kalmayacak, kendinizi güvenilir, saygın bir İnternet işi haline getireceksiniz ” .

Görüntülü Reklamcılık

Görüntülü reklamcılık küçük İnternet perakendecilerine korkutucu olabilir, ancak çok değerli olduğu tespit edilmiştir. İlgili bloglar, mesaj panoları ve diğer web sitelerinde küçük banner reklamlar satın alarak, işletmenizin aksini bulamayacak kişilerin önünde sergileyebilirsiniz.

Vakit Kaybetmeyin

Hedeflerinize ulaşmanız ve işinizi büyütmeniz için size yardımcı olacağız.